svētdiena, 2011. gada 30. janvāris

11-30. janvāris


Uff, jau janvāra beigas, laiks skrien samērā ātri, bet arvien aktuālāk jūtu to, ka gribas satikt savus mīļos. Gaidi mammuci ciemos un gribas uz Austriju, nu ļoti, savus mīļos satikt:)
Katra diena piepildīta ar darbiem, bet vēl vairāk domām, par to ko es īsti gribu. Mainīt ierasto domu gaitu ir grūtāk, nekā biju domājusi, ieradumam liels spēks, esmu laimīga, ka pie manis atnākusi grāmata „Ieelpo laimi un mīlestību” smeļos iedvesmu no tā, lai pielietotu ikdienā. Spara un dzīvesprieka ir daudz, bet iespējams, kāds no failiem nefunkcionē, prasās pēc attīrīšanās, tāpēc braukšu uz okeānu, dabas enerģiju smelties un galvu izvēdināt, jam un saule ar lutina šodien. Mani iedvesmoja frāze: Kā tu izturēsies pret sevi, tā citi izturēsies pret tevi! Un tā ir taisnība, nemeklēt laimi ārpusē, bet gan sevī, ieklausīties, ko ķermenis saka, kādus mājienus dod, vai to, ka vajadzīga atpūta, vai svaigs gaiss, vai kam vairāk jāpievēršas. Un nedzīvot ritmu, kas ir kādam citam ierasts, bet gan savu, pateikt nē, kad negribi un darīt tikai to, ko gribi un ar prieku, kā? Ieklausoties sevī. Brīnišķīgi būtu dzīvot saskaņā ar dabas ritmu, Spāņiem viss ir pretēji, samērā vēlu ceļas, pa dienas vidu paguļ vai ēd, vakarā mazliet pastrādā, tad atkal ēd, vakariņas ēst ir ļoti normāli šeit pl.22.00, bet principā visa diena vienam vidējam spānim ir ārpus mājām, kā vietējie smejas, ka dzīvo uz ielas (bāros). Un nekādas kopsakarības ar dabas ritmu, tāpēc domājot par savu labsajūtu un dienas ritmu ir visai jāpiedomā kā to pakārtot, un ballītes ir laba lieta, bet visu ar mēru – pagaidām man lielāku baudu sagādā sevis lutināšana izguļoties un no rīta jogojot vai darot, ko lietderīguJ

Ar bērniem apoio un ludoteca šonedēļ bijām maz brīvprātīgie, vienu dienu biju tikai es ar Lauru un 16 bērni, it kā jau nav daudz, bet šie bērni ir no sociālām ģimenē, ar problēmām, tāpēc katram savi niķi un stiķi, vienā brīdī sapratu, ka ir jāmaina taktika, jo viņiem nav nekāda respekta, normas, kas jāievēro ir stipri aizmirstas un balss pacelšana nav risinājums. Bet joprojām cenšos saskatīt pozitīvo un katru dienu pateikties par mirkļiem ko baudu, pieredze no kā mācīties un mēs taču dzīvojam, lai augtu gan miesā, gan garā.

29. Janvārī svinējām Abertal 32 dzimšanas dienu, dienu par mieru, tasijam ar bērniem šokolādes kūku, cepumus mērcējām pienā ar vanilīnu un masu ar margarīnu, olām un kakao tam visam pa vidu, kā selgas cepumu kūku, tikai šokolādes, sanāca ļoti garšīga – līdz pat elkoņiem biju šokolādē hehhehe Bērni no ADS, Andaina un Cativos taisīja rokassprādzītes no diegiem un plakātu par godu svētkiem, kā arī Nacho sagatavoja Maģijas pārsteigumu. Vakarā fotosesija ar Abertal jauniešiem, piestrādāju par fotigrāfa asistenti, lai iedrošinātu modeļus kustēties brīvāk, piemēram sagatavojot košļeņu lietu, vakars ar Curtopijas – īsfilmu festivāla sanāksmi par izdarīto un ko varētu uzlabot 2011, vakariņas restorānā ar Curtopiešiem  - cous-cous salāti, huevos rotos – kartupeli, desa un ola sagriezta un izmētāta pa šķīvi, karstais siers, filloa de verduras – pankūka ievīts dārzeņu sainis, chocos en su tinta – jūras veltes ar tintes zivi un rīsi un saldajā pāri visam kūka, pēc tam protams ap 24.00 vietējie labprāt iestiprinājās ar orujo, liquor de cafe, liquor de herbas,kafiju.


Šonedēļ atkal bija manifests mūsu pusē, uz spāņu valodu netiku, jo autobuss neatnāca 30min nogaidījām, atbrauca viens pārpildīts, kas neuzņēma vairāk pasažierus – tad nu ko?otrās brokastis un grāmata rokā, darbinieki protestē par atalgojumu, priecē, ka tauta sparojas pretī un nesamierinās ar oligarhu iegribām, letiņi aiziet! 

Rīt mums būs jauna virtuve- plīts, tātad jāiesvēta un varēsim tagad gatavot kūkas, lazanju, cepumus, maizi cept un visādus gardumus, jo tagad būs cepeškrāsns jamyJ
Braucu uz playa Samil, savu miera ostu..sūtu jums saulīti un prieku it visā, ko darāt..... mīlu Jūs ļoti, ļotiJ Nebaidies un saki to katru dienu saviem mīļajiemJP.S Atbraucu no lieliskas pastaigas, par saulriets mani palutināja, okeāna dzestrumu sasmēlusies, biju pat aizstaigājusi līdz salai uz kuras uzbūvēta daudzdzīvokļu māja – privātīpašums, slēgtā zona, bet pludmalei par laimi ir piekļuve visiem, surfing, windsurfing un visādi citādi windi planēja pa pludmali, ģimenes ar bērniem un suņiem, kārtīgs brīvdienu kokteilis, lai nedēļas saspringumu palaistu vējā. Nākot mājās redzēju skatu, kurā var saskatīt pat kaut ko romantisku, ja tikai vēlme saskatīt pozitīvo, tad var un vajag, jauns pārītis ar somu uz ritenīšiem un nūju abi rociņās sadevušies čalodami dejiski devās pa ielu un it kā jau ierastu darbību darīdami un īpaši neiespringstot par apkārt notiekošo -  atvēra lielā formāta atkritumu tvertni un meklēja ko derīgu, bet pilnīgā angļu mierā smaidam uzplaukstot.
Nuevas expresiones:

BLV - buscate la vida
NPI - ni puta idea
ATPC - a tomar por culo
Quien dijo miedo!

1 komentārs:

  1. mmm domas un to piepildījumi.,,ar īsti neesmu sapratis' kurš ir laimīgāks - tas kurš piedzimst ar jau esošu mērķi' vai tas kurš šo mērķi meklē visu dzīvi?.,,

    AtbildētDzēst