otrdiena, 2011. gada 19. aprīlis

30. marts - 8.aprilis Familia

Un nu jau ciemiņi pie manis, laiks izkrāsojās saules krāsās un deva lielu sparu Samil, Pontevedra, Porto arī manējiem bija CS (Couch Surfing) pieredze ar Fernando, atklāti sakot vīna darītavas mums pietiek ilgam laikam, brīnišķīgs iekonservētais zvejnieku ciematiņš ar Alejandro, mariskas(jūras veltes), pulpo(astoņkājis), dažiem gan pēc tam mājās bija jāvirina ledusskapis, jo mariskas negāja pie sirds, reisa maiņas un lielā iepirkšanās, man nu ir Lv ražoti svārki no H&M, C vitamīns un piedzīvojumi ilgam laikam. Sajutos, kā vietējā, jo ūdens man tiešām ir vēl par aukstu okeānā, lai peldētos, bet kas gan nekait rūdītām Ziemeļniecēm, lec tik iekšā:D
Kaut arī bija jāstrādā viss izvērtās varen saplānoti un labi. Ik pa laikam radās kāds iemesls, lai paskrietu vai kaut ko nokavētu, Porto nepavisam mūs negribēja laist vaļā – pieturā, kur vajadzēja atnākt autobusam izrādās piestāj tikai ar iepriekš nopirktām biļetēm, tad nu zvanījām Katrīnai, latviešu meitenei ar ko iepazinos iepriekšējā reizē un palikām pie viņas mazajā kalnu hostelītī, ļoti jauks – iesaku. Un izrādās arī autobusa pietura turpat bija, Aijucīts vēl kādu brīnumu pastrādāja, pamodināja mūs 1 h agrāk, tad nu vēl paspējām pa pilsētu pastaigāt pirms atgriezāmies Vigo. Ar to vēl viss nebija beidzies, smuki pastaigājāmies, parunājām ar suņu tantēm, vai tiešām Lv tā ar jebkuru katru parunātu, diez vai!
  Atvadījāmies no Sairiņas, kad nākošā rītā zvans, ka reiss no rīta atcelts – opā! tikai vakarā un tātad uz otro reisu nevar paspēt, taksis uz Santiago, Ryanairs nelaiž, jo nav biļetes, maiņas-zvani, neatnākušais rēķins no Air Baltic, kas bija spamā, stress dienas garumā, par laimi internets bija mājās, jāmēģina saskatīt visu pozitīvo, bet nu visi ir laimīgi mājās un atrisinājies, bet nu piedzīvojumi netrūka ne mirkli.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru